ŁADOWANIE

STUDIO W GROCHY

O NAS

    Jesteśmy małżeństwem w życiu prywatnym, a w pracy podzielamy wspólna pasję – fotografię. Towarzyszy nam ona od dawna, jednak pomysł otwarcia "Studia w Grochy" zrodził się wraz z przyjściem na świat naszej córeczki. Zajmujemy się głownie fotografią dziecięcą i rodzinną. Dlaczego? Bo zrozumieliśmy jak dzieci szybko rosną i zmieniają się, a ten mijający czas można jedynie zatrzymać na zdjęciach, które na zawsze pozostaną w rodzinnych albumach.

     Pomysłów na ciekawe ujęcia nigdy nam nie brakuje. Zawsze staramy się, aby nasze sesje zdjęciowe były niebanalne, a ich efekt spektakularny. Nie stoimy w miejscu, ciągle doskonalimy nasz warsztat fotografa poprzez udział w szkoleniach, studio wyposażamy w coraz to nowe akcesoria. Tak już mamy, że kiedy widzimy piękną rzecz w sklepie zastanawiamy się jak by się prezentowała na zdjęciach. Nasze zaplecze rekwizytów jest już naprawdę imponujące.

   Nasze studio fotograficzne mieści się w Tarnobrzegu. Zdjęcia plenerowe wykonujemy w takich miastach jak: Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Mielec, Opatów, Staszów lub innych po uzgodnieniu.

fotograf, fotografia Stalowa Wola, Opatów, Staszów
Michał

Fotograf

tel. 796 636 998

ELA

Fotograf

tel. 665 550 500

Zajmujemy się również fotografią okolicznościową, wykonujemy sesje zdjęciowe.